Telebimy zewnętrzne

Wynajem telebimów zewnętrznych

Szukasz atrakcyjnej formy reklamy? A może chcesz transmitować lokalne zawody sportowe? Potrzebujesz ekranu, który odtworzy obraz lub filmy o wysokiej rozdzielczości?

Sintel zapewnia wynajem dużych ekranów diodowych, które z łatwością pozwalają wyświetlić wszystkie szczegóły transmisji. Udzielamy rzetelnych i godnych zaufania porad dotyczących wynajmu ekranów reklamowych oraz dajemy gwarancję na produkty najwyższej klasy. 

Telebimy diodowe na wynajem – jasny i wyraźny przekaz

Nie ma lepszej metody na przekazanie informacji na temat swojej marki szerokiemu gronu odbiorców niż wypożyczenie zewnętrznego ekranu diodowego. Wynajem ekranów diodowych to świetna alternatywa dla tradycyjnych monitorów i projektorów. Ekrany diodowe są łatwe w montażu i mają wiele możliwości instalacji ustawień na zewnątrz. Wszechstronność zastosowań ekranów przyczyniła się do ich popularności.

Nie ma prawie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o wynajem wysokiej jakości modułowego lub mobilnego ekranu diodowego na wydarzenie. Od targów i festiwali po imprezy sportowe w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu, najnowocześniejszy telebim zewnętrzny zmieni Twoje wydarzenie w niezapomniane przeżycie. Oferujemy szeroką gamę rozmiarów, wysokości pikseli i kształtów – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego wydarzenia.

 

Telebim zewnętrzny idealny ekran na każdą okazję

Dzięki wyraźnym kolorom w świetle dziennym nasze ekrany diodowe gwarantują bezkonkurencyjną widoczność i pozwalają prawidłowo wyświetlać zawartość. Wynajęcie ekranu diodowego jest świetną opcją dla planistów wydarzeń o ograniczonym budżecie, którzy nadal chcą przedstawić wysokiej jakości program dla swoich odbiorców.

Telebimy zewnętrzne sprawdzą się podczas:

  • transmisji wydarzeń plenerowych,

  • wystaw i ekspozycji,

  • obchodów dni kultury,

  • wyświetlania reklam,

  • imprez sportowych lub firmowych,

  • wyświetlania produkcji telewizyjnych.

Zewnętrzne ekrany są dostępne w atrakcyjnych cenach, co czyni je świetną opcją dla firm każdej wielkości. Stosowanie zewnętrznych ekranów diodowych do celów reklamowych niesie ze sobą szereg korzyści. Jeśli więc szukasz sposobu, aby wyróżnić swoją firmę, może to być idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Firma, która sponsoruje wydarzenia za pomocą własnego ekranu reklamowego, ma pełną kontrolę nad przekazem. Wyraźny i ostry obraz przyciągnie wzrok klientów promocjami, krótkoterminowymi ofertami specjalnymi lub wyprzedażą towarów. 

Kreatywne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Nasze wynajmowane telebimy diodowe można łatwo transportować, montować i demontować. Są gotowe do natychmiastowego użycia po montażu. Działamy na terenie Łodzi i całej Polski.

Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie urządzeń mechanicznych i znajomości praktycznych rozwiązań, możemy pomóc Ci tworzyć i budować projekty. Od szybkiego szkicu do pełnej koncepcji. Przekształcimy Twoje pomysły w żywą rzeczywistość. Możemy rozmieścić różnorodne ekrany diodowe na całej scenie.

Odkryj, jakie opcje możesz dodać do swojego wydarzenia, aby zwiększyć poziom informowania publiczności. Procesor sterujący daje nam możliwość podłączenia dowolnego źródła sygnału (HDMI, VGA, SDI, VIDEO). Dysponujemy 60 m2 takiego telebimu.

W cenie wynajmu ekranu do Twojej dyspozycji jest realizator obrazu, który miksuje obraz z kamery i komputera. Nasz fachowy operator z 2 kamerami, za niewielką dopłatą, profesjonalnie zadba o wysokiej klasy transmisje. Transport jest ustalany indywidualnie do każdego zamówienia.

Skontaktuj się z nami już teraz, a pokażemy Ci możliwości, dzięki którym możemy podnieść na wyższy poziom Twoje wydarzenie i sprawić, by zakończyło się sukcesem.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Magazyn:

Sintel Multimedia

ul. 3 Maja 64/66
93-408 Łódź

+48 696 463 107

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityką Prywatności  (link).