Telebim na uroczystości kościelne

Telebim na uroczystości kościelne

Najważniejsze wydarzenia religijne wymagają odpowiedniej oprawy oraz przygotowania technicznego, aby wszyscy biorący udział w ceremonii goście mogli jednakowo w niej uczestniczyć i dzielić wspólną radość. Telebim na uroczystościach kościelnych pozwala zobaczyć z bliska szczegóły, jakie są niedostępne dla osób stojących w większej odległości.

Za sprawą oferowanego przez naszą firmę wynajmu telebimów, goście zgromadzeni na wydarzeniu cieszą się podwójnie: z okazanego szacunku i wykonanego w ich stronę gestu oraz ze względu na możliwość większego zaangażowania się w mający miejsce obrządek. Do dyspozycji naszych Klientów przygotowaliśmy najlepszej klasy sprzęt, sprawdzający się w każdych warunkach.

Najwyższa jakość obrazu – telebim do kościoła

Na naszą ofertę składa się sprzęt najwyższej jakości, w każdym przypadku indywidualnie dopasowywany do okoliczności oraz preferencji czy wymagań Klienta. Na przykładowy zestaw telebimu do kościoła składają się: solidna i trwała konstrukcja, na której posadowiony jest np. telebim P6mm o wielkości 4m x 2,3m. Do tego dochodzą również przynajmniej dwie kamery i mikser. W cenie wypożyczenia telebimu zawsze wliczona jest pomoc operatora oraz realizatora, dzięki którym obraz ze zbliżeń w centrum wydarzeń jest profesjonalnie przenoszony na obraz telebimu. Do kościołów takie rozwiązania zamawiane są coraz częściej ze względu na ich niezwykłą funkcjonalność.

Telebim LED na eventy – kiedy się sprawdzi?

Profesjonalny i wydajny telebim LED na eventy sprawdzi się również jako część oprawy uroczystości religijnych, takich jak I Komunia Święta, chrzest, bierzmowanie, ślub czy pogrzeb. Kamera urządzenia, postawiona w centrum, pozwala wszystkim uczestnikom, nawet tym zgromadzonym w większej odległości, lepiej przyjrzeć się ceremonii oraz jej detalom. Wpływa to na przeżycie wydarzenia, możliwość jego dokładnego obejrzenia i znacznie lepszego zapamiętania. Telebim na uroczystości kościelne przydaje się przede wszystkim w świątyniach o dużej powierzchni, w których dotarcie w pobliże najważniejszych obrządków przy sporej ilości innych uczestników jest praktycznie niemożliwe. Wypożyczanie telebimów ma sens również wtedy, gdy sporą część gości stanowią seniorzy lub rodzice z małymi dziećmi, dla których wygodniejsze jest oglądanie przebiegu z większej odległości.

Telebim do kościoła – cena

W każdym przypadku wynajem telebimów do kościoła jest wyceniany indywidualnie ze względu na konieczność dopasowania sprzętu oraz jego możliwości, a także wielkości ekranu do potrzeb konkretnego wydarzenia. Każdy zamawiający, kontaktując się z firmą, otrzymuje zawsze pełną i rzetelną informację dotyczącą ceny usługi oraz jej elementów składowych. Telebim do kościoła w cenie posiada nie tylko kamery oraz ekran, ale także operatorów, za sprawą których możliwe jest pokazanie z bliska tego, co podczas ceremonii jest najważniejsze i najbardziej warte zapamiętania. Nasza firma oferuje w tym względzie zawsze atrakcyjne stawki za sprzęt doskonałej jakości oraz pracę doświadczonych operatorów i realizatorów.

Dlaczego wypożyczenie telebimu na uroczystości kościelne to dobry pomysł?

Niezależnie od okazji, zastosowanie telebimu na uroczystościach kościelnych znacznie zwiększa zaangażowanie uczestników. W wielu przypadkach to jedyna okazja, aby wszyscy mieli możliwość obejrzenia najważniejszych momentów z bliska, bez konieczności przebywania w centrum wydarzeń. Wykorzystanie tego rozwiązania zwiększa komfort gości, a także sprawia, że czują się docenieni przez gospodarzy.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Magazyn:

Sintel Multimedia

ul. 3 Maja 64/66
93-408 Łódź

+48 696 463 107

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityką Prywatności  (link).