Telebim strefa kibica

Telebim strefa kibica

Telebim to dużych wymiarów ekran, który uświetni każdą strefę kibica. Może towarzyszyć kibicom podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej, zawodów skoków narciarskich, mistrzostw w piłce siatkowej, czy ręcznej. Możliwości wykorzystania są ogromne – tak jak on sam – a jedynym ograniczeniem jest pomysłowość użytkowników.

Strefy kibica w ostatnim czasie cieszą się dużym zainteresowaniem i to nie tylko wśród mieszkańców dużych miast, ale również znacznie mniejszych miejscowości. Bo tak naprawdę każde miejsce jest dobre, by zorganizować przestrzeń służącą wyłącznie kibicowaniu i wspólnemu przeżywaniu najważniejszych wydarzeń sportowych. Z tego względu wynajem telebimów jest coraz popularniejszą usługą.

Wynajem telebimów do stref kibica

Wynajmując nasz telebim, klient otrzymuje kompleksową obsługę, w tym transport i montaż. Dostarczane przez nas telebimy wyróżnia wysoka rozdzielczość i bardzo dobra jakość wykonania. Ekran umieszczamy na stabilnej konstrukcji, a wykwalifikowana obsługa zawsze dba o to, aby transmisja meczu przebiegała bez najmniejszych zakłóceń.

Telebim do strefy kibica – który wybrać?

Nasi klienci często mają problem z ustaleniem, jaki telebim wybrać. Od tego są nasi doświadczeni doradcy, którzy o telebimach wiedzą dosłownie wszystko. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem, by uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na wymagające pytania i rady dotyczące wszelkich wątpliwości związanych z wyborem ekranu.

Prowadzimy wynajem telebimów wewnętrznych i zewnętrznych. Ekrany te mieliśmy okazję montować już w różnych lokalizacjach, takich jak galerie handlowe, hotele, a tym bardziej hale sportowe. Oczywiście nie pomijając pleneru typu parki, skwery, boiska i pozostałych terenów zielonych. Nasze telebimy były już w wielu miejscach i to nie tylko w Łodzi, gdzie mamy siedzibę – obsługujemy cały kraj. Pamiętaj, że dobrze zorganizowana strefa kibica w Łodzi, czy w każdym innym miejscu na mapie Polski, ma szansę sprostać oczekiwaniom kibiców tylko pod jednym warunkiem – że uświetni ją telebim z prawdziwego zdarzenia. Taki znajdziesz w naszej ofercie!

Kiedy warto wynająć telebim?

Inwestując w dobrej jakości telebim, strefa kibica bez wątpienia przyciągnie tłumy ludzi. Szczególnie tych, dla których oglądanie meczu piłki nożnej czy innych rozgrywek sportowych przed telewizorem powoli robi się nudne.

Każda okazja jest dobra, by zorganizować własną strefę kibica i można to uczynić zawsze, gdy tylko program telewizyjny zapowiada transmisję jakiegoś ważnego meczu lub innych rozgrywek. Organizowanie takich spotkań w sportowym klimacie ma znacznie więcej zalet, niż może się niektórym wydawać. Jest przede wszystkim bardzo dobrą okazją do zareklamowania własnej działalności.

Tworzenie strefy kibica w galerii handlowej przyciągnie wielu kibiców, ale i zarazem potencjalnych klientów. Strefa kibica w ogródku restauracji spowoduje, że wiele osób pójdzie tam nie tylko obejrzeć mecz w ulubionym towarzystwie, ale również zjeść. Instalacja telebimu w centrum miasta z kolei doda prestiżu dla całej miejscowości. Tak więc bez względu na miejsce, w którym telebim ten się znajdzie, będzie on generował zyski dla jednostki, która zdecydowała się na tę inwestycję.

Wypożyczanie telebimów to nasza specjalność. Oferujemy profesjonalne, wysokiej jakości telebimy LED na eventy oraz inne wydarzenia, w tym do stref kibica, które nigdy nie zawodzą. Już dziś możesz mieć jeden z naszych funkcjonalnych telebimów w miejscu, gdzie mieszkasz lub pracujesz. Zamów telebim na zawody sportowe i ciesz się rozgrywkami w większym gronie. Moc emocji gwarantowana!

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Magazyn:

Sintel Multimedia

ul. 3 Maja 64/66
93-408 Łódź

+48 696 463 107

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityką Prywatności  (link).