Telebimy wewnętrzne

Wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi multimedialnych podczas różnego rodzaju eventów to już standard. Stale rozwijająca się technologia pozwala bowiem na realizowanie programu wydarzenia w sposób coraz bardziej efektywny i przyjemny dla odbiorców. Z tego powodu nieodłącznym elementem m.in. targów biznesowych, konferencji, imprez firmowych czy koncertów są telebimy diodowe. Rozwiązanie to dostępne jest dla każdego, gdyż organizatorzy spotkań mogą skorzystać z wynajmu telebimów wewnętrznych, jaki oferujemy i w ten sposób otrzymać wysokiej jakości ekran w atrakcyjnej formie finansowania.

Telebimy diodowe sprawdzą się idealnie zarówno w słabo, jak i dobrze oświetlonym pomieszczeniu. To wyróżnia je na tle projektorów, które często do wykorzystania pełnych możliwości wymagają spełnienia określonych warunków. Usługa wynajmu telebimów wewnętrznych jest kompleksowa. Poza możliwością skorzystania z jednolitej ściany wizyjnej klienci otrzymają w pakiecie również pomoc techników, zajmujących się montażem/demontażem ekranu oraz konfiguracją urządzenia, przygotowującą go do płynnego funkcjonowania.

Wynajem telebimów Łódź i nie tylko

Ofertę kierujemy do klientów z całej Polski, zapewniając bezpieczny transport sprzętu. Nasza firma dysponuje telebimem diodowym SMD o pikselu P2,9 mm w kabinetach 50 cm/50 cm. Jego całkowita powierzchnia to 50 m2. Sprzęt opiera się na niezawodnych podzespołach, sprawdzających się w każdej sytuacji. Wysokiej jakości ekran zapewnia doskonałą widoczność i intensywne, naturalne kolory obrazu. Fakt ten pozytywnie wpływa na odbiór przygotowanego wcześniej materiału multimedialnego lub obrazu z kamer, śledzących wydarzenia na scenie.

Telebimy wewnętrzne, które wynajmujemy w Łodzi i innych miastach, są mobilne, a ich montaż niezwykle szybki. Dzięki temu ekrany można bardzo sprawnie skonfigurować i zainstalować w wybranym przez klienta miejscu. Zintegrowanie telebimów ze źródłem obrazu także nie sprawia nam żadnego kłopotu. Ekrany są w pełni kompatybilne z komputerami, laptopami i kamerami. Obsługą sprzętu mogą zająć się Państwo osobiście lub skorzystać z naszej pomocy. W cenie wynajmu ekranu uwzględnione jest wsparcie realizatora, miksującego obraz z kamery i komputera. Istnieje możliwość wynajęcia telebimów na zaledwie dzień lub kilka, w zależności od potrzeb.

Telebim wypożyczenie

Telebimy diodowe podnoszą rangę przedsięwzięcia i umożliwiają lepszy odbiór przekazywanej treści, dlatego wykorzystanie ich w organizowanym przez sobie evencie to doskonały pomysł. Możemy zbudować z ekranów nietypowe budowle, zwiększając atrakcyjność konstrukcji. Oferujemy kompleksową obsługę, wysokiej jakości sprzęt, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz atrakcyjny cennik świadczeń. Multimedialną obsługą eventów zajmujemy się już od ponad 15 lat. Zdobyliśmy cenne doświadczenie przy produkcji tysięcy wydarzeń, dlatego chętnie podzielimy się naszą wiedzą z kolejnymi klientami. Zapraszamy do kontaktu, by omówić szczegóły wynajmu telebimów.


Dysponujemy telebimem SMD o pikselu P2,9mm w kabinetach 50cm/50cm
Wielkość ekranu do 100m2

Dodatkowo proponujemy operatora z 2 kamerami w cenie 1500 zł netto.


Przykładowy rozmiar ekranu 3,5m/2m format 16:9 – cena od 3500zł netto

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Magazyn:

Sintel Multimedia

ul. 3 Maja 64/66
93-408 Łódź

+48 696 463 107

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityką Prywatności  (link).