Kamery, transmisje do internetu

Realizacje kamerowe, transmisje do Internetu

Transmisja online na dobre zagościła w naszym prywatnym życiu, ale także działalności firm. Materiał na żywo można transmitować do Sieci w sposób amatorski lub skorzystać z pomocy specjalistów, a w związku z tym również z profesjonalnego sprzętu. Dzięki drugiemu rozwiązaniu jakość streamingu nie będzie budziła żadnych zastrzeżeń, a na kolejnym spotkaniu online na pewno pojawi się taka sama liczba odbiorców, a być może nawet większa, zachęcona przez osoby, które już miały do czynienia z tak rzetelną transmisją online.

Jeśli poszukujesz wiarygodnego usługodawcy, który ma za sobą tysiące zrealizowanych imprez i wydarzeń, przejrzyj naszą ofertę. Na multimedialnym rynku działamy od 2007 roku, co zobowiązuje nas do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że doskonale sprawdzamy się w realizacji swoich zadań, o czym świadczy szerokie grono zadowolonych Klientów oraz ich pozytywne opinie na temat naszych usług.

Transmisja online – co daje i dlaczego jest tak ważna?

Stacjonarnie niemożliwe są aż takie zasięgi przekazu, jak w przypadku transmisji online. Z tego względu coraz więcej przedsiębiorców, a nawet osób prywatnych sięga po streaming. W przypadku amatorskiej obsługi niestety nigdy nie można mieć pewności co do profesjonalnej obsługi przedsięwzięcia. Jeśli zależy Ci na najlepszym efekcie działań i obsłudze wydarzenia, które ma dla Ciebie wyjątkowe znaczenie, bądź nawet niesie ze sobą korzyści finansowe, wybierz realizacje kamerowe świadczone przez naszą firmę.

Jesteśmy zespołem osób, które mają bogate doświadczenie w branży. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który obsługują osoby doskonale się na nim znające. Nie są nam obce transmisje na żywo Facebook. W swoim portfolio mamy ich niezliczoną ilość. Planujesz spotkanie ze swoimi odbiorcami na platformie YouTube? Transmisja na żywo obsługiwana przez naszą firmę to gwarancja sukcesu! Posiadamy profesjonalny sprzęt, ale przede wszystkim jesteśmy zespołem specjalistów, dzięki czemu każde podjęte przez nas zadanie zostaje zrealizowane na najwyższym poziomie i z satysfakcją dla Klienta.

Obsługa konferencji online

Dzięki temu, że jesteśmy profesjonalistami, w tym, co robimy, zapewniamy naszym Klientom najwyższej jakości usługi. Dbamy o to, aby realizowane przez nas transmisje do Internetu odbywały się bezproblemowo i stanowiły wysokiej jakości materiał nadający się do publikowania. Obsługa konferencji online to jedna z naszych specjalności, której realizacja sprawia nam ogromną przyjemność. Naszą ofertę wzbogacamy o najnowsze rozwiązania rynkowe, aby móc spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania Klientów.

Co wyróżnia nasze usługi? Bez wątpienia jest to profesjonalne nagłośnienie – konferencyjne, mikrofony bezprzewodowe oraz miksery. Niewątpliwą zaletą naszych usług jest również to, że dysponujemy inteligentnymi urządzeniami z zakresu oświetlenia LED, profesjonalnymi zestawami liniowymi przeznaczonymi na eventy oraz plenery.

Dlaczego warto wybrać transmisje online od Sintel Multimedia?

Obsługujemy wszelkiego typu wydarzenia w wersji online, hybrydowej i stacjonarnej. Jeśli chcesz zorganizować spotkanie online dla swoich klientów, partnerów lub współpracowników, zrobimy to dla Ciebie rzetelnie, dwukierunkowo i z pełną rejestracją przekazu. Mamy profesjonalny sprzęt, a nasi operatorzy i realizatorzy to osoby doświadczone w branży, którym trudno odmówić wiedzy, praktyki oraz tego, że są pasjonatami, w tym, co robią na co dzień. Zachęcamy do kontaktu w Twojej sprawie.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Magazyn:

Sintel Multimedia

ul. 3 Maja 64/66
93-408 Łódź

+48 696 463 107

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityką Prywatności  (link).