Wynajem telebimu na uroczystości – podkreśl swoje wydarzenie wielkim ekranem!

31.07.2023

Są takie wydarzenia, które muszą być oglądane z bliska, aby mogły zostać drobiazgowo zapamiętane i takie, które są chętnie oglądane jedynie z najmniejszymi detalami. Dzisiaj jest to możliwe dzięki doskonałej jakości sprzętowi, wynajmowanemu na ważne wydarzenia i uroczystości. Co ciekawe, telebimy zewnętrzne stały się obecnie tak popularne, że coraz częściej są zamawiane jako integralna część oprawy wydarzeń, np. religijnych czy prywatnych przyjęć. Czy jednak wynajem telebimów ma same zalety? Jak i gdzie najlepiej wykorzystać potencjał tych urządzeń oraz doświadczonych operatorów?

Milion okazji do wykorzystania telebimów zewnętrznych

Obecnie oferowane na wynajem telebimy LED doskonale radzą sobie w każdych warunkach. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach, ale również na zewnątrz, także w słoneczny dzień. Taki stan rzeczy sprawia, że zdecydowanie zwiększa się ich zakres zastosowania i stają się jednym z najchętniej zamawianych urządzeń na wszelkie wydarzenia o charakterze religijnym – telebim do kościoła sprawdza się np. podczas I Komunii Świętej czy hucznych ślubów, w których uczestniczy duża liczba zaproszonych gości.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w ten sposób zadbać również o prywatne wydarzenia, zakrojone na większą skalę, jak ogrodowe przyjęcia z okazji zaręczyn czy okrągłe jubileusze.

Dlaczego warto wykorzystać telebim na uroczystości?

Skorzystanie z opcji wynajmu telebimów ma długą listę zalet. Przede wszystkim podkreśla rangę i powagę wydarzenia, ponieważ wymaga od widza skupienia się na oglądanych scenach. Wszyscy goście, nawet ci zgromadzeni poza świątynią, mogą się znacznie bardziej zaangażować emocjonalnie w mające miejsce wydarzenia, przyjrzeć się im z bliska i zapamiętać najpiękniejsze z kadrów. To również sprawia, że organizatorzy są w stanie lepiej zadbać o komfort uczestników oraz ich dobre samopoczucie podczas całego przedsięwzięcia, dając im do zrozumienia, jak cenna jest ich obecność.

Zastosowanie telebimu do kościoła ma też aspekt praktyczny, ponieważ pozwala lepiej zorganizować przestrzeń. Goście mogą wygodnie zająć wybrane miejsca bez obaw, że to, co ważne, umknie ich uwadze. W większości przypadków nie ma też większego znaczenia kąt patrzenia – nowoczesne telebimy zawsze zapewniają doskonałą widoczność. Ich konstrukcja jest stabilna, a przy tym nie zajmuje dużo miejsca, jest bardzo prosta i szybka do rozłożenia. Decydując się na telebim na uroczystość, nie trzeba też obawiać się o konieczność wykazywania się umiejętnościami operatora czy realizatora – te dwie role zawsze przypadają w udziale pracownikom firm oferujących wynajem telebimów zewnętrznych.

Wynajem telebimów – cena

Chociaż pozornie usługa telebimu na uroczystości może wydawać się kosztowna, nie warto sugerować się orientacyjnymi cenami podawanymi w sieci. W dobrych firmach, związanych z tą branżą, każde zlecenie jest zawsze wyceniane indywidualnie na podstawie ustalonych z klientem szczegółów. Jeśli chodzi o wynajem telebimów, cena zależy od rodzaju, klasy i wielkości wynajmowanego sprzętu, a także od innych, ustalanych indywidualnie kwestii. Przykładowe zestawy udostępniane przez jedną z najlepszych firm tego typu w Polsce, można znaleźć pod linkiem: http://www.sintel.pl/telebim-na-uroczystosci-koscielne. Jeśli przygotowujesz się do ważnego, kościelnego wydarzenia, daj się zaprosić do bliższego zapoznanie się z ofertą Sintel Multimedia i dokonania indywidualnej wyceny wynajmu.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Magazyn:

Sintel Multimedia

ul. 3 Maja 64/66
93-408 Łódź

+48 696 463 107

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityką Prywatności  (link).