Telebimy zewnętrzne – jak zrobić wrażenie na publiczności i zwiększyć zainteresowanie Twoim wydarzeniem?

03.07.2023

Wyróżnienie organizowanego przez siebie wydarzenia plenerowego nawet spośród innych jemu podobnych, wymaga dzisiaj w zasadzie tylko jednej rzeczy: zastosowania sprzętu odpowiedniej klasy. Dobre telebimy zewnętrzne pozwolą uczestnikom eventu cieszyć się wszystkimi zapewnionymi atrakcjami, niezależnie od warunków pogodowych czy stopnia nasłonecznienia. Nie musisz też inwestować w drogi sprzęt, żeby zrobić wrażenie. Wystarczy znaleźć firmę udostępniającą telebimy – eventy w Twoim wykonaniu właśnie na to czekają.

Jak telebim LED może zwiększyć zainteresowanie wydarzeniem?

Nie wszystkie wydarzenia transmitowane czy powiększane w formie telebimu ustawionego na scenie odbywają się po zmroku, kiedy w zasadzie każdy sprzęt tego typu poradzi sobie dobrze lub chociażby poprawnie. Sporo wydarzeń spoza gatunku koncertów plenerowych odbywa się w dzień, przyciągając naprawdę spore tłumy, za odbiorców mając głównie rodziny z dziećmi. Aby jednak każdy gość i uczestnik byli usatysfakcjonowani, konieczne jest zastosowanie urządzeń, które poradzą sobie z przetwarzaniem i wyświetlaniem obrazów również w trakcie dnia, przy słonecznej pogodzie – tak właśnie działają oferowane przez nas telebimy zewnętrzne, a konkretnie telebim LED, którego zaawansowana technologia pozwala cieszyć się z organizowanych wydarzeń w każdym calu i w każdych warunkach. Jeśli postawić na dobrą reklamę wydarzenia i informację, że transmisja będzie się odbywać na dużym ekranie, z pewnością przyciągnie to znacznie więcej chętnych, niż bez technicznego wsparcia.

W jakich sytuacjach telebim LED sprawdzi się najlepiej?

Wydarzenia plenerowe najczęściej towarzyszą sezonowi letniemu, kiedy przyjemna aura sprzyja większej aktywności konsumentów i miłośników konkretnych wydarzeń. Jeśli w grę wchodzą profesjonalne telebimy LED, eventy w letnich ogródkach w pubach, parkach czy pod ośrodkami kultury nie mogą się bez nich obyć. Trudno też o lepsze miejsce dla telebimu jak strefa kibica na stadionach czy w barach, rozstawiona na czas letnich rozgrywek piłkarskich, jako sposób na relację live z wyścigów, zawodów, maratonów, dni miasta, akcji promocyjnych firm, prezentacji nowych produktów, pikników rodzinnych czy konkursów z nagrodami.

Telebimy zewnętrzne są zdecydowanie uniwersalne pod względem ich zastosowania, są też coraz częściej elementem, jakiego goście i uczestnicy zwyczajnie wymagają od organizatorów. Użytkowane telebimy na eventach to także rodzaj prestiżu dla osób zaangażowanych w stworzenie wydarzenia i utrzymanie go na wysokim poziomie, generującym zainteresowanie uczestników, ich uwagę, a przez to również zyski.

Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie telebimu? Cena zaskakuje.

Chcąc wykorzystać w sezonie letnim profesjonalne telebimy zewnętrzne, nie trzeba inwestować dużych pieniędzy w ich zakup. Znacznie rozsądniejszym i ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest wypożyczenie telebimu – cena takiego wynajmu jest relatywnie mała, jeśli chodzi o wydarzenia organizowane z pompą i z wielkim rozmachem. Za najczęściej wybieraną opcję, czyli telebim LED w formacie 16:9 i wielkości ekranu 4m x 2,3 m, zapłacisz już od 4 500 zł netto. Co więcej, sprzęt zawsze jest dowożony z odpowiednimi akcesoriami, pozwalającymi na umieszczenie ekranu na odpowiedniej wysokości, niezależnie od tego, czy jest to telebim ustawiony na scenie czy telebim ze strefy kibica.

Dla jeszcze większego komfortu i bezpieczeństwa w sprawdzonych wypożyczalniach, jak nasza, transport sprzętu jest realizowany na terenie całego kraju. Twojego wydarzenia więc nic nie ogranicza. Zapraszamy do kontaktu, aby indywidualnie dopasować rodzaj sprzętu do przygotowywanego przez Ciebie wydarzenia i stworzenie kosztorysu wypożyczenia telebimu. Cena na pewno przyjemnie Cię zaskoczy!

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Magazyn:

Sintel Multimedia

ul. 3 Maja 64/66
93-408 Łódź

+48 696 463 107

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityką Prywatności  (link).