Koszty wynajmu telebimu na eventy – dlaczego warto?

13.11.2023

Telebimy na eventach to obecnie już standard, szczególnie przy większych wydarzeniach lub tych, których rangę chce się podnieść. Wielkoformatowe ekrany, pozwalające przyjrzeć się z bliska wszystkiemu, co rozgrywa się na głównej scenie, doceniają przede wszystkim goście. Profesjonalne przygotowanie do wydarzeń plenerowych pozwala znacząco zwiększyć zainteresowanie i przyciągnąć większą publikę.

Organizując eventy plenerowe, można wybrać dwa rozwiązania: zakupić nowy sprzęt lub zdecydować się na jego wynajem. Nawet przy regularnie przygotowywanych wydarzeniach druga opcja jest dużo bardziej opłacalna dla organizatora i ostatecznie generuje mniejsze koszty. W takim razie, jakie są koszty wynajmu telebimu na eventy i dlaczego warto zdecydować się na wynajem telebimu?

Dlaczego wynajem telebimu opłaca się bardziej niż zakup?

Zakup telebimu na eventy obejmuje nabycie nie tylko samego ekranu, ale również całego osprzętu. Aby móc z niego skorzystać, konieczne jest wyposażenie się również w odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy oraz w przynajmniej jedną lub dwie kamery. Trzeba również zatrudnić człowieka do obsługi całości, przygotować go przed wydarzeniem, a następnie zadbać o realizację i montaż podczas eventu. Taka opcja, chociaż możliwa, generuje ogromne koszty, liczone w tysiącach złotych.

Znacznie korzystniejszą opcją jest wynajęcie telebimu, cena którego jest uzależniona od aktualnych potrzeb organizatora. Wynajem telebimu wewnętrznego albo zewnętrznego obejmuje przede wszystkim sprzęt – zawsze nowoczesny, w pełni sprawny, przygotowany do wielogodzinnej pracy w każdych warunkach. W pakiecie można wynająć również dodatkowe, ale niezbędne urządzenia, jak statywy, mocowania, nagłośnienie czy kamery, bez których wydarzenie nie będzie mogło się odbyć. Co ważniejsze, profesjonalne firmy oferujące telebimy na eventy, gwarantują w cenie obsługę operatorów, doskonale znających możliwości techniczne urządzeń oraz sposób ich obsługi. Dzięki temu każde wydarzenie jest przygotowane od strony technicznej w pełni profesjonalnie.

Jeśli chodzi o telebimy mobilne, wynajem ich jest rozsądniejszy również z innego punktu widzenia: nie trzeba martwić się dodatkowymi kosztami, związanymi z regularnym serwisem sprzętu oraz usuwaniem usterek, powstających ze względu na eksploatację. To również gwarancja, że sprzęt będzie najwyższej klasy i dopasowany do aktualnych standardów w branży.

Ile kosztuje telebim mobilny? Wynajem czy zakup – co jest lepsze?

Nawet w przypadku regularnie organizowanych wydarzeń wynajęcie telebimu cenowo jest korzystniejsze. Zakup własnego sprzętu wymaga zapłacenia nie tylko za urządzenia, ale również za operatorów, a także regularny serwis, konserwację i naprawy.

Telebimy na eventy można wypożyczyć w bardzo rozsądnych cenach. Stawki za nie ustalane są zawsze indywidualnie, ponieważ oferta dopasowywana jest do bieżących potrzeb organizatora. Kontaktując się z profesjonalnymi firmami, zawsze w pierwszej kolejności strona zainteresowana otrzymuje dokładny kosztorys, w którym uwzględnione są wszystkie kwestie związane z wynajęciem telebimu, a cena obejmuje również transport i obsługę na miejscu.

Gdzie warto szukać dobrych ofert na wynajęcie telebimu – cena i jakość mają znaczenie

O ofertę na telebimy i wypożyczenie ich na czas organizowanego wydarzenia plenerowego czy odbywającego się wewnątrz budynku warto zapytać najlepsze i najbardziej doświadczone firmy. Na tle konkurencji zdecydowanie wyróżnia się jedna z nich – SINTEL Multimedia. Jeśli szukasz atrakcyjnej i bogatej oferty, dopasowanej do Twojego eventu, więcej informacji znajdziesz pod linkiem: http://www.sintel.pl/telebimy-wewnetrzne. Zachęcamy do kontaktu!

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Magazyn:

Sintel Multimedia

ul. 3 Maja 64/66
93-408 Łódź

+48 696 463 107

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityką Prywatności  (link).